LQ030T5DG01

| Panel Model | LQ030T5DG01 |
|---|---|
| Panelmærke | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.0 inch, 480×240 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| LQ030T5DG01 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | Transmissive |
| Aktivt område | 66.84×36.72 mm |
| Omrids | 77×48 mm |
| Overflade | |
| Kontrastforhold | |
| Skærmfarver | 262K (6-bit) |
| Responstid | |
| Synsvinkel | |
| Lampetype | WLED |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af SHARP LQ030T5DG01.
SHARP LQ030T5DG01 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For SHARP LQ030T5DG01 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af SHARP LQ030T5DG01 eller andre SHARP LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra SHARP LQ030T5DG01 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ030T5DG01 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For SHARP LQ030T5DG01 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af SHARP LQ030T5DG01 eller andre SHARP LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra SHARP LQ030T5DG01 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "LQ030T5DG01"
- SHARP LQ030T5DG01
- LQ030T5DG01 datablad
- LQ030T5DG01 billede
- LQ030T5DG01 pris
- LQ030T5DG01 distributør

