N150P5-L04

| Panel Model | N150P5-L04 |
|---|---|
| Panelmærke | CMO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1400×1050 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| N150P5-L04 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 304.5×228.375 mm |
| Omrids | 317.3×242×6 mm |
| Form Style | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Overflade | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H), Reflection 4.0% (Typ.) |
| Kontrastforhold | 400:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 262K (6-bit) |
| Responstid | 5/11 (Typ.)(Tr/Td) |
| Synsvinkel | 45/45/20/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Indgangsspænding | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af CMO N150P5-L04.
CMO N150P5-L04 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For CMO N150P5-L04 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af CMO N150P5-L04 eller andre CMO LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra CMO N150P5-L04 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
CMO N150P5-L04 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For CMO N150P5-L04 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af CMO N150P5-L04 eller andre CMO LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra CMO N150P5-L04 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "N150P5-L04"
- CMO N150P5-L04
- N150P5-L04 datablad
- N150P5-L04 billede
- N150P5-L04 pris
- N150P5-L04 distributør

