N150X1-L05

| Panel Model | N150X1-L05 |
|---|---|
| Panelmærke | CMO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| N150X1-L05 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 304.1×228.1 mm |
| Omrids | 317.3×242×7 mm |
| Form Style | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Overflade | Hard coating (2H), Antireflection |
| Kontrastforhold | 250:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 262K (6-bit) , CIE1931 60% |
| Responstid | 6/17 (Typ.)(Tr/Td) |
| Synsvinkel | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Indgangsspænding | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af CMO N150X1-L05.
CMO N150X1-L05 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For CMO N150X1-L05 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af CMO N150X1-L05 eller andre CMO LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra CMO N150X1-L05 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
CMO N150X1-L05 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For CMO N150X1-L05 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af CMO N150X1-L05 eller andre CMO LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra CMO N150X1-L05 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "N150X1-L05"
- CMO N150X1-L05
- N150X1-L05 datablad
- N150X1-L05 billede
- N150X1-L05 pris
- N150X1-L05 distributør

