P64CN1
| Panel Model | P64CN1 |
|---|---|
| Panelmærke | PVI |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,6.4 inch, 320×234 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| P64CN1 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 130.6×97.3 mm |
| Omrids | 156.3×119.8 mm |
| Overflade | |
| Kontrastforhold | 120:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | |
| Responstid | 30/50 (Typ.)(Tr/Td) |
| Synsvinkel | 55/55/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lampetype | 1 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Signal Interface | Composite Video (NTSC/PAL) , 22 pins |
| Indgangsspænding | 12.0V (Typ.)(with inverter) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af PVI P64CN1.
PVI P64CN1 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For PVI P64CN1 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af PVI P64CN1 eller andre PVI LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra PVI P64CN1 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
PVI P64CN1 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For PVI P64CN1 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af PVI P64CN1 eller andre PVI LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra PVI P64CN1 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "P64CN1"
- PVI P64CN1
- P64CN1 datablad
- P64CN1 billede
- P64CN1 pris
- P64CN1 distributør
