P64CV1
| Panel Model | P64CV1 |
|---|---|
| Panelmærke | PVI |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,6.4 inch, 640×480 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| P64CV1 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 129.6×97.44 mm |
| Omrids | 168.9×120 mm |
| Overflade | |
| Kontrastforhold | 120:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 262K (6-bit) |
| Responstid | 30/50 (Max.)(Tr/Td) |
| Synsvinkel | 55/55/35/15 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lampetype | 1 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Signal Interface | TTL (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Indgangsspænding | 5.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af PVI P64CV1.
PVI P64CV1 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For PVI P64CV1 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af PVI P64CV1 eller andre PVI LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra PVI P64CV1 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
PVI P64CV1 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For PVI P64CV1 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af PVI P64CV1 eller andre PVI LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra PVI P64CV1 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "P64CV1"
- PVI P64CV1
- P64CV1 datablad
- P64CV1 billede
- P64CV1 pris
- P64CV1 distributør

