PD035QX2
| Panel Model | PD035QX2 |
|---|---|
| Panelmærke | PVI |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| PD035QX2 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 70.08×52.56 mm |
| Omrids | 78.3×64.5×3.8 mm |
| Overflade | Antiglare |
| Kontrastforhold | 500:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 262K (6-bit) |
| Responstid | 15/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Synsvinkel | 75/75/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lampetype | 3S3P WLED Without Driver |
| Signal Interface | Digital RGB (8/24-bit) + SPI, CCIR601/656 , 50 pins |
| Indgangsspænding | 3.3/3.3V (Typ.)(VDDA/VDD) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af PVI PD035QX2.
PVI PD035QX2 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For PVI PD035QX2 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af PVI PD035QX2 eller andre PVI LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra PVI PD035QX2 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
PVI PD035QX2 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For PVI PD035QX2 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af PVI PD035QX2 eller andre PVI LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra PVI PD035QX2 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "PD035QX2"
- PVI PD035QX2
- PD035QX2 datablad
- PD035QX2 billede
- PD035QX2 pris
- PD035QX2 distributør
