PD035QX3
| Panel Model | PD035QX3 |
|---|---|
| Panelmærke | PVI |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| PD035QX3 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 70.08×52.56 mm |
| Omrids | 78.3×64.5×4.8 mm |
| Overflade | Antiglare |
| Kontrastforhold | |
| Skærmfarver | 262K (6-bit) |
| Responstid | 15/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Synsvinkel | 70/70/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lampetype | 3S3P WLED |
| Signal Interface | Digital RGB (8/24-bit) + SPI, CCIR601/656 , 54 pins |
| Indgangsspænding | 3.3/3.3V (Typ.)(VDDA/VDD) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af PVI PD035QX3.
PVI PD035QX3 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For PVI PD035QX3 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af PVI PD035QX3 eller andre PVI LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra PVI PD035QX3 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
PVI PD035QX3 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For PVI PD035QX3 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af PVI PD035QX3 eller andre PVI LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra PVI PD035QX3 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "PD035QX3"
- PVI PD035QX3
- PD035QX3 datablad
- PD035QX3 billede
- PD035QX3 pris
- PD035QX3 distributør

