PDP42T4

| Panel Model | PDP42T4 |
|---|---|
| Panelmærke | LG Display |
| descrition | PDP ,42 inch, 1024×768 |
| Paneltype | PDP |
| PDP42T4 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Løsning | 1024(RGB)×768 , XGA |
| Pixelformat | RGB Vertical Stripe |
| Visningsområde | 921.6(W)×519.2(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Skitse Størrelse | 925.2(W)×522.7(H) ×49.1(D) mm |
| Overflade | - |
| lysstyrke | 1700 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastforhold | - |
| Synsvinkel | - |
| Visningstilstand | - |
| Bedste visning på | - |
| Responstid | - |
| Skærmfarver | 1.07B |
| Lampetype | self , 100K hours |
| Frekvens | 60Hz |
| Touch Screen | Without |
| Panelvægt | 11.3/12.1Kgs (Typ./Max.) |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 31 pins , Connector |
| Miljø | Operating Temp.: 0 ~ 40 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af LG Display PDP42T4.
LG Display PDP42T4 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For LG Display PDP42T4 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af LG Display PDP42T4 eller andre LG Display LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra LG Display PDP42T4 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
LG Display PDP42T4 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For LG Display PDP42T4 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af LG Display PDP42T4 eller andre LG Display LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra LG Display PDP42T4 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "PDP42T4"
- LG Display PDP42T4
- PDP42T4 datablad
- PDP42T4 billede
- PDP42T4 pris
- PDP42T4 distributør

