PDP42X

| Panel Model | PDP42X |
|---|---|
| Panelmærke | LG Display |
| descrition | PDP ,42 inch, 1024×768 |
| Paneltype | PDP |
| PDP42X pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Pixel nummer | 1024(RGB)×768 (XGA) |
| Arrangement | RGB Vertical Stripe |
| Aktivt område (mm) | 920.1 × 518.4 (H×V) |
| Omrids (mm) | 1005 × 597 × 60.7 (H×V×D) |
| Luminans | 1200 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastforhold | - |
| Synsvinkel | - |
| Respons | - |
| Farvedybde | 1.07B |
| Baggrundslys | self , 100K hours |
| Masse | 14.7±0.5Kgs |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Touchscreen | Without |
| Signaltype | LVDS (1 ch, 10-bit) , Connector , 31 pins |
| Maks. Vurderinger | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 40 °C |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af LG Display PDP42X.
LG Display PDP42X er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For LG Display PDP42X pdf datablad eller detaljerede specifikationer af LG Display PDP42X eller andre LG Display LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra LG Display PDP42X distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
LG Display PDP42X er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For LG Display PDP42X pdf datablad eller detaljerede specifikationer af LG Display PDP42X eller andre LG Display LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra LG Display PDP42X distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "PDP42X"
- LG Display PDP42X
- PDP42X datablad
- PDP42X billede
- PDP42X pris
- PDP42X distributør
