S062PWV05HG

| Panel Model | S062PWV05HG |
|---|---|
| Panelmærke | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,6.2 inch, 800×480 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| S062PWV05HG pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Systemkategori | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Nøgleord Desc. | 6.2” 800*480, 600nits, 60pins, RGB I/F, TFT industrial LCD Moudle. |
| Produktklasse | Graphic LCD Display |
| Produktetiketter | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD, High Brightness LCD |
| Panelsammensætning | LCM |
| Løsning | 800×480 |
| Aspect Ratio | 16:9 (W:H) |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Aktivt område | 137.52 (W) × 77.232 (H) mm (A.A) |
| Skitse Dimension | 155.2 (W) × 89.2 (H) mm |
| Maks. Dybde | 3.5 mm |
| LC familie | TN |
| polarizer | Transmissive |
| lysstyrke | 600 (Typ.) |
| Kontrastforhold | 600:1 (Typ.) |
| Synsvinkel | 75/75/70/70 (L/R/U/D) |
| Visning af retning | 12 o'clock |
| Farvebeløb | 16.7M |
| Baggrundsbelysningstype | WLED |
| Interface Pins | 60 Pins |
| Berøringspanel | Touch Optional |
| Driftstemperatur. | -20 ~ 70 °C |
| Opbevaringstemperatur. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af CDTECH S062PWV05HG.
CDTECH S062PWV05HG er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For CDTECH S062PWV05HG pdf datablad eller detaljerede specifikationer af CDTECH S062PWV05HG eller andre CDTECH LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra CDTECH S062PWV05HG distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
CDTECH S062PWV05HG er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For CDTECH S062PWV05HG pdf datablad eller detaljerede specifikationer af CDTECH S062PWV05HG eller andre CDTECH LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra CDTECH S062PWV05HG distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "S062PWV05HG"
- CDTECH S062PWV05HG
- S062PWV05HG datablad
- S062PWV05HG billede
- S062PWV05HG pris
- S062PWV05HG distributør
