T201VN01 V0

| Panel Model | T201VN01 V0 |
|---|---|
| Panelmærke | AU Optronics |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,20.1 inch, 640×480 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| T201VN01 V0 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | MVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 408×306 mm |
| Omrids | 434×331.2 mm |
| Overflade | Antiglare, Hard coating |
| Kontrastforhold | 600:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 16.7M (8-bit) |
| Responstid | 16 (Typ.)(G to G) |
| Synsvinkel | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | 12 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 20 pins |
| Indgangsspænding | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af AU Optronics T201VN01 V0.
AU Optronics T201VN01 V0 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For AU Optronics T201VN01 V0 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af AU Optronics T201VN01 V0 eller andre AU Optronics LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra AU Optronics T201VN01 V0 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
AU Optronics T201VN01 V0 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For AU Optronics T201VN01 V0 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af AU Optronics T201VN01 V0 eller andre AU Optronics LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra AU Optronics T201VN01 V0 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "T201VN01 V0"
- AU Optronics T201VN01 V0
- T201VN01 V0 datablad
- T201VN01 V0 billede
- T201VN01 V0 pris
- T201VN01 V0 distributør

