AT070WSM-NW2

| Panel Model | AT070WSM-NW2 |
|---|---|
| Panelmærke | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7 inch, 1024×600 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| AT070WSM-NW2 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Løsning | 1024(RGB)×600 , WSVGA |
| Pixelformat | RGB Vertical Stripe |
| Visningsområde | 154.214(W)×85.92(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| lysstyrke | - |
| Kontrastforhold | 800:1 (Typ.) (TM) |
| Synsvinkel | 80/80/60/70 (Typ.)(CR≥10) |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Bedste visning på | - |
| Responstid | 25 (Typ.)(Tr+Tf) |
| Skærmfarver | 262K/16.7M 50% (CIE1931) |
| Lampetype | WLED |
| Frekvens | 60Hz |
| Touch Screen | Without |
| Panelvægt | - |
| Miljø | Operating Temp.: -20 ~ 70 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af BOE AT070WSM-NW2.
BOE AT070WSM-NW2 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For BOE AT070WSM-NW2 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af BOE AT070WSM-NW2 eller andre BOE LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra BOE AT070WSM-NW2 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
BOE AT070WSM-NW2 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For BOE AT070WSM-NW2 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af BOE AT070WSM-NW2 eller andre BOE LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra BOE AT070WSM-NW2 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "AT070WSM-NW2"
- BOE AT070WSM-NW2
- AT070WSM-NW2 datablad
- AT070WSM-NW2 billede
- AT070WSM-NW2 pris
- AT070WSM-NW2 distributør
