AT080TN01

| Panel Model | AT080TN01 |
|---|---|
| Panelmærke | INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×480 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| AT080TN01 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 176.64×99.36 mm |
| Omrids | 192.8×116.9×6.7 mm |
| Overflade | Antiglare |
| Kontrastforhold | 300:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 262K (6-bit) |
| Responstid | 15/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Synsvinkel | 65/65/45/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lampetype | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 60 pins |
| Indgangsspænding | 3.3/10.0/15.0/-10.0V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af INNOLUX AT080TN01.
INNOLUX AT080TN01 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For INNOLUX AT080TN01 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af INNOLUX AT080TN01 eller andre INNOLUX LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra INNOLUX AT080TN01 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
INNOLUX AT080TN01 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For INNOLUX AT080TN01 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af INNOLUX AT080TN01 eller andre INNOLUX LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra INNOLUX AT080TN01 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "AT080TN01"
- INNOLUX AT080TN01
- AT080TN01 datablad
- AT080TN01 billede
- AT080TN01 pris
- AT080TN01 distributør
