AT080TN03

| Panel Model | AT080TN03 |
|---|---|
| Panelmærke | INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×480 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| AT080TN03 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 176.64×99.36 mm |
| Omrids | 192.8×116.9 mm |
| Overflade | Antiglare |
| Kontrastforhold | 300:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 262K (6-bit) |
| Responstid | 15/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Synsvinkel | 65/65/45/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lampetype | 3S12P WLED Without Driver |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 60 pins |
| Indgangsspænding | 3.3/10.0/15.0/-10.0V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af INNOLUX AT080TN03.
INNOLUX AT080TN03 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For INNOLUX AT080TN03 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af INNOLUX AT080TN03 eller andre INNOLUX LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra INNOLUX AT080TN03 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
INNOLUX AT080TN03 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For INNOLUX AT080TN03 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af INNOLUX AT080TN03 eller andre INNOLUX LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra INNOLUX AT080TN03 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "AT080TN03"
- INNOLUX AT080TN03
- AT080TN03 datablad
- AT080TN03 billede
- AT080TN03 pris
- AT080TN03 distributør

