FG050722DSSWDG01

| Panel Model | FG050722DSSWDG01 |
|---|---|
| Panelmærke | Data Image |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 640×480 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| FG050722DSSWDG01 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 115.2×86.4 mm |
| Omrids | 129×98×8.9 mm |
| Overflade | Clear |
| Kontrastforhold | 300:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 262K (6-bit) , CIE1931 48% |
| Responstid | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Synsvinkel | 70/70/60/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Indgangsspænding | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af Data Image FG050722DSSWDG01.
Data Image FG050722DSSWDG01 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For Data Image FG050722DSSWDG01 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af Data Image FG050722DSSWDG01 eller andre Data Image LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra Data Image FG050722DSSWDG01 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Data Image FG050722DSSWDG01 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For Data Image FG050722DSSWDG01 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af Data Image FG050722DSSWDG01 eller andre Data Image LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra Data Image FG050722DSSWDG01 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "FG050722DSSWDG01"
- Data Image FG050722DSSWDG01
- FG050722DSSWDG01 datablad
- FG050722DSSWDG01 billede
- FG050722DSSWDG01 pris
- FG050722DSSWDG01 distributør

