FG0700A0DSSWAGT1

| Panel Model | FG0700A0DSSWAGT1 |
|---|---|
| Panelmærke | Data Image |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| FG0700A0DSSWAGT1 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 152.4×91.44 mm |
| Omrids | 165×104 mm |
| Overflade | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrastforhold | 400:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 262K (6-bit) , CIE1931 47% |
| Responstid | 15/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Synsvinkel | 70/70/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Indgangsspænding | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af Data Image FG0700A0DSSWAGT1.
Data Image FG0700A0DSSWAGT1 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For Data Image FG0700A0DSSWAGT1 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af Data Image FG0700A0DSSWAGT1 eller andre Data Image LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra Data Image FG0700A0DSSWAGT1 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Data Image FG0700A0DSSWAGT1 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For Data Image FG0700A0DSSWAGT1 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af Data Image FG0700A0DSSWAGT1 eller andre Data Image LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra Data Image FG0700A0DSSWAGT1 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "FG0700A0DSSWAGT1"
- Data Image FG0700A0DSSWAGT1
- FG0700A0DSSWAGT1 datablad
- FG0700A0DSSWAGT1 billede
- FG0700A0DSSWAGT1 pris
- FG0700A0DSSWAGT1 distributør

