FG050722DSSWDG02

| Panel Model | FG050722DSSWDG02 |
|---|---|
| Panelmærke | Data Image |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 640×480 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| FG050722DSSWDG02 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 115.2×86.4 mm |
| Omrids | 129×98×11 mm |
| Overflade | Antiglare |
| Kontrastforhold | 300:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 262K (6-bit) , CIE1931 48% |
| Responstid | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Synsvinkel | 70/70/60/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Indgangsspænding | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af Data Image FG050722DSSWDG02.
Data Image FG050722DSSWDG02 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For Data Image FG050722DSSWDG02 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af Data Image FG050722DSSWDG02 eller andre Data Image LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra Data Image FG050722DSSWDG02 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Data Image FG050722DSSWDG02 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For Data Image FG050722DSSWDG02 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af Data Image FG050722DSSWDG02 eller andre Data Image LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra Data Image FG050722DSSWDG02 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "FG050722DSSWDG02"
- Data Image FG050722DSSWDG02
- FG050722DSSWDG02 datablad
- FG050722DSSWDG02 billede
- FG050722DSSWDG02 pris
- FG050722DSSWDG02 distributør

