LS053K3SX01

| Panel Model | LS053K3SX01 |
|---|---|
| Panelmærke | SHARP |
| descrition | CG-Silicon ,5.3 inch, 720×1280 |
| Paneltype | CG-Silicon |
| LS053K3SX01 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 65.664×116.736 mm |
| Omrids | 68.7×124.94 mm |
| Overflade | Glare (Haze 0%) |
| Kontrastforhold | 800:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Responstid | |
| Synsvinkel | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥5) (L/R/U/D) |
| Lampetype | WLED Without Driver |
| Signal Interface | MIPI (4 data lanes) , 30 pins |
| Indgangsspænding | 1.8/2.85/5.6/5.4V (Typ.)(VDDIO/VDD/VSP/VSN) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af SHARP LS053K3SX01.
SHARP LS053K3SX01 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For SHARP LS053K3SX01 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af SHARP LS053K3SX01 eller andre SHARP LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra SHARP LS053K3SX01 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
SHARP LS053K3SX01 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For SHARP LS053K3SX01 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af SHARP LS053K3SX01 eller andre SHARP LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra SHARP LS053K3SX01 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "LS053K3SX01"
- SHARP LS053K3SX01
- LS053K3SX01 datablad
- LS053K3SX01 billede
- LS053K3SX01 pris
- LS053K3SX01 distributør

