LS055D1SX02

| Panel Model | LS055D1SX02 |
|---|---|
| Panelmærke | SHARP |
| descrition | CG-Silicon ,5.5 inch, 2160×3840 |
| Paneltype | CG-Silicon |
| LS055D1SX02 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Pixelformat | 2160(RG/BR/GB)×3840 [UHD] |
| Konfiguration | Rainbow-RGB |
| Aktivt område | 68.04(H)×120.96(V) mm |
| Skitse Dim. | - |
| Luminans | 500 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastforhold | 1200:1 (Typ.) (TM) |
| Se retning | Symmetry |
| Responstid | 32 (Typ.)(Tr+Td) |
| Synsvinkel | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥100) |
| Driftstilstand | New Mode2, Normally Black, Transmissive |
| Support Color | 16.7M 130% (sRGB) |
| Lyskilde | WLED [6S3P] , W/O Driver |
| Rammehastighed | 60Hz |
| Berøringspanel | PCAP |
| Interface Type | 60 pins MIPI (2 ch, 4 data lanes) , Connector |
| Strømforsyning | 1.36/1.85/5.8/-5.6V (Typ.)(DVDD/AVDD/VSP/VSN) |
| Miljø | Operating Temperature: -20 ~ 60 °C ; Storage Temperature: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af SHARP LS055D1SX02.
SHARP LS055D1SX02 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For SHARP LS055D1SX02 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af SHARP LS055D1SX02 eller andre SHARP LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra SHARP LS055D1SX02 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
SHARP LS055D1SX02 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For SHARP LS055D1SX02 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af SHARP LS055D1SX02 eller andre SHARP LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra SHARP LS055D1SX02 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "LS055D1SX02"
- SHARP LS055D1SX02
- LS055D1SX02 datablad
- LS055D1SX02 billede
- LS055D1SX02 pris
- LS055D1SX02 distributør

