LTA460HE07

| Panel Model | LTA460HE07 |
|---|---|
| Panelmærke | SAMSUNG |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,46 inch, 1920×1080 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| LTA460HE07 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | S-PVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 1018.08×572.67 mm |
| Overflade | |
| Kontrastforhold | 3000:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 1.07B (10-bit) , CIE1931 92% |
| Responstid | 6 (Typ.)(G to G) |
| Synsvinkel | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 120Hz (60Hz Input) |
| Lampetype | |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 10-bit) |
| Indgangsspænding | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af SAMSUNG LTA460HE07.
SAMSUNG LTA460HE07 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For SAMSUNG LTA460HE07 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af SAMSUNG LTA460HE07 eller andre SAMSUNG LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra SAMSUNG LTA460HE07 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTA460HE07 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For SAMSUNG LTA460HE07 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af SAMSUNG LTA460HE07 eller andre SAMSUNG LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra SAMSUNG LTA460HE07 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "LTA460HE07"
- SAMSUNG LTA460HE07
- LTA460HE07 datablad
- LTA460HE07 billede
- LTA460HE07 pris
- LTA460HE07 distributør

