LTA460HF02

| Panel Model | LTA460HF02 |
|---|---|
| Panelmærke | SAMSUNG |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,46 inch, 1920×1080 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| LTA460HF02 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | S-PVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 1018.08×572.67 mm |
| Overflade | |
| Kontrastforhold | 3000:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 1.07B (10-bit) , CIE1931 92% |
| Responstid | 6 (Typ.)(G to G) |
| Synsvinkel | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 120Hz |
| Lampetype | |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 10-bit) |
| Indgangsspænding | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af SAMSUNG LTA460HF02.
SAMSUNG LTA460HF02 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For SAMSUNG LTA460HF02 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af SAMSUNG LTA460HF02 eller andre SAMSUNG LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra SAMSUNG LTA460HF02 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTA460HF02 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For SAMSUNG LTA460HF02 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af SAMSUNG LTA460HF02 eller andre SAMSUNG LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra SAMSUNG LTA460HF02 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "LTA460HF02"
- SAMSUNG LTA460HF02
- LTA460HF02 datablad
- LTA460HF02 billede
- LTA460HF02 pris
- LTA460HF02 distributør

