LTA460HF07

| Panel Model | LTA460HF07 |
|---|---|
| Panelmærke | SAMSUNG |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,46 inch, 1920×1080 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| LTA460HF07 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | S-PVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 1018.08×572.67 mm |
| Omrids | 1076.5×634.7×30.1 mm |
| Overflade | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrastforhold | 5000:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 1.06B (8-bit + FRC) , CIE1931 80% |
| Responstid | 6 (Typ.)(G to G) |
| Synsvinkel | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 120Hz |
| Lampetype | WLED Embedded (LIPS) |
| Signal Interface | LVDS (4 ch, 10-bit) , 92 pins |
| Indgangsspænding | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af SAMSUNG LTA460HF07.
SAMSUNG LTA460HF07 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For SAMSUNG LTA460HF07 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af SAMSUNG LTA460HF07 eller andre SAMSUNG LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra SAMSUNG LTA460HF07 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTA460HF07 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For SAMSUNG LTA460HF07 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af SAMSUNG LTA460HF07 eller andre SAMSUNG LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra SAMSUNG LTA460HF07 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "LTA460HF07"
- SAMSUNG LTA460HF07
- LTA460HF07 datablad
- LTA460HF07 billede
- LTA460HF07 pris
- LTA460HF07 distributør

