TM040KFH01

| Panel Model | TM040KFH01 |
|---|---|
| Panelmærke | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4.0 inch, 320×240 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| TM040KFH01 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 81.12×60.84 mm |
| Omrids | 88.7×65.24 mm |
| Overflade | Antiglare |
| Kontrastforhold | 500:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 16.7M (6-bit + Dithering) , CIE1931 50% |
| Responstid | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Synsvinkel | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) + SPI , 45 pins |
| Indgangsspænding | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af TIANMA TM040KFH01.
TIANMA TM040KFH01 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TIANMA TM040KFH01 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TIANMA TM040KFH01 eller andre TIANMA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TIANMA TM040KFH01 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM040KFH01 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TIANMA TM040KFH01 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TIANMA TM040KFH01 eller andre TIANMA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TIANMA TM040KFH01 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "TM040KFH01"
- TIANMA TM040KFH01
- TM040KFH01 datablad
- TM040KFH01 billede
- TM040KFH01 pris
- TM040KFH01 distributør

