TM040WDHT1

| Panel Model | TM040WDHT1 |
|---|---|
| Panelmærke | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4.0 inch, 360×600 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| TM040WDHT1 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | ECB, Normally White, Transflective |
| Aktivt område | 51.84×86.4 mm |
| Omrids | 60.04×102.8×3 mm |
| Overflade | |
| Kontrastforhold | 100:1 (Typ.)(Transmissive) 8:1 (Typ.)(Reflective) |
| Skærmfarver | 16.7M (8-bit) , CIE1931 35% |
| Responstid | 40 (Typ.)(Tr+Td) |
| Synsvinkel | 55/40/40/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lampetype | 4S2P WLED Without Driver |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 57 pins |
| Indgangsspænding | 2.8/2.8V (Typ.)(VDDC/VCC) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af TIANMA TM040WDHT1.
TIANMA TM040WDHT1 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TIANMA TM040WDHT1 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TIANMA TM040WDHT1 eller andre TIANMA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TIANMA TM040WDHT1 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM040WDHT1 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TIANMA TM040WDHT1 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TIANMA TM040WDHT1 eller andre TIANMA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TIANMA TM040WDHT1 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "TM040WDHT1"
- TIANMA TM040WDHT1
- TM040WDHT1 datablad
- TM040WDHT1 billede
- TM040WDHT1 pris
- TM040WDHT1 distributør

