TM045YYSP02

| Panel Model | TM045YYSP02 |
|---|---|
| Panelmærke | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4.5 inch, 480×854 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| TM045YYSP02 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | SFT, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 55.44×98.637 mm |
| Omrids | 58.34×105.737 mm |
| Overflade | Without Polarizer |
| Kontrastforhold | 800:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | , CIE1931 70% |
| Responstid | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Synsvinkel | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Driver IC | Suggest HX8379-A, HX8379-B, OTM8009A, OTM8018B, ILI9806 |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af TIANMA TM045YYSP02.
TIANMA TM045YYSP02 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TIANMA TM045YYSP02 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TIANMA TM045YYSP02 eller andre TIANMA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TIANMA TM045YYSP02 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM045YYSP02 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TIANMA TM045YYSP02 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TIANMA TM045YYSP02 eller andre TIANMA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TIANMA TM045YYSP02 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "TM045YYSP02"
- TIANMA TM045YYSP02
- TM045YYSP02 datablad
- TM045YYSP02 billede
- TM045YYSP02 pris
- TM045YYSP02 distributør

