TM046JDHG01

| Panel Model | TM046JDHG01 |
|---|---|
| Panelmærke | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4.7 inch, 720×1280 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| TM046JDHG01 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | SFT, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 58.104×103.296 mm |
| Omrids | 61.6×113.18×1.53 mm |
| Overflade | |
| Kontrastforhold | 800:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Responstid | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Synsvinkel | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | 10S1P WLED Without Driver |
| Signal Interface | MIPI (4 data lanes) , 26 pins |
| Indgangsspænding | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCI) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af TIANMA TM046JDHG01.
TIANMA TM046JDHG01 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TIANMA TM046JDHG01 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TIANMA TM046JDHG01 eller andre TIANMA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TIANMA TM046JDHG01 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM046JDHG01 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TIANMA TM046JDHG01 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TIANMA TM046JDHG01 eller andre TIANMA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TIANMA TM046JDHG01 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "TM046JDHG01"
- TIANMA TM046JDHG01
- TM046JDHG01 datablad
- TM046JDHG01 billede
- TM046JDHG01 pris
- TM046JDHG01 distributør

