TM046JDHP01-00

| Panel Model | TM046JDHP01-00 |
|---|---|
| Panelmærke | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4.7 inch, 720×1280 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| TM046JDHP01-00 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Løsning | 720(RGB)×1280 , WXGA |
| Visningsområde | 58.104(W)×103.296(H) mm |
| Skitse Størrelse | 61.6(W)×113.18(H) ×1.53(D) mm |
| lysstyrke | 400 cd/m² (Typ.) |
| Synsvinkel | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Bedste visning på | Symmetry |
| Skærmfarver | 16.7M 70% (CIE1931) |
| Frekvens | 60Hz |
| Vægt | TBD |
| Pixelformat | RGB Vertical Stripe |
| Bezel Opening | - |
| Overflade | - |
| Kontrastforhold | 900:1 (Typ.) (TM) |
| Visningstilstand | SFT, Normally Black, Transmissive |
| Responstid | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Lampetype | 10S1P WLED , Without Driver |
| Touch Screen | Without |
| Signal Interface | MIPI (4 data lanes) , 24 pins , Connector |
| Indgangsspænding | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCI) |
| Miljø | Operating Temp.: -20 ~ 70 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af TIANMA TM046JDHP01-00.
TIANMA TM046JDHP01-00 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TIANMA TM046JDHP01-00 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TIANMA TM046JDHP01-00 eller andre TIANMA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TIANMA TM046JDHP01-00 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM046JDHP01-00 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TIANMA TM046JDHP01-00 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TIANMA TM046JDHP01-00 eller andre TIANMA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TIANMA TM046JDHP01-00 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "TM046JDHP01-00"
- TIANMA TM046JDHP01-00
- TM046JDHP01-00 datablad
- TM046JDHP01-00 billede
- TM046JDHP01-00 pris
- TM046JDHP01-00 distributør

