TM046XYHP02

| Panel Model | TM046XYHP02 |
|---|---|
| Panelmærke | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4.7 inch, 540×960 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| TM046XYHP02 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | SFT, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 57.996×103.104 mm |
| Omrids | 60.796×110.904 mm |
| Overflade | |
| Kontrastforhold | 900:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | , CIE1931 70% |
| Responstid | 10/15 (Typ.)(Tr/Td); 35 (Typ.)(G to G) |
| Synsvinkel | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Driver IC | Suggest HX8389-B, NT35516, NT35517, OTM9605, OTM9608A |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af TIANMA TM046XYHP02.
TIANMA TM046XYHP02 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TIANMA TM046XYHP02 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TIANMA TM046XYHP02 eller andre TIANMA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TIANMA TM046XYHP02 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM046XYHP02 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TIANMA TM046XYHP02 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TIANMA TM046XYHP02 eller andre TIANMA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TIANMA TM046XYHP02 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "TM046XYHP02"
- TIANMA TM046XYHP02
- TM046XYHP02 datablad
- TM046XYHP02 billede
- TM046XYHP02 pris
- TM046XYHP02 distributør

