TM040YDH11

| Panel Model | TM040YDH11 |
|---|---|
| Panelmærke | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4 inch, 480×800 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| TM040YDH11 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Pixelformat | 480(RGB)×800 [WVGA] |
| Konfiguration | RGB Vertical Stripe |
| Aktivt område | 51.84(H)×86.4(V) mm |
| Skitse Dim. | 57.24(H)×98.3(V) mm |
| Bezel Area | 52.84(H)×87.4(V) mm |
| Behandling | Clear |
| Luminans | 400 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastforhold | 600:1 (Typ.) (TM) |
| Se retning | 6 o'clock |
| Responstid | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Synsvinkel | 70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10) |
| Driftstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Support Color | 16.7M 65% (CIE1931) |
| Lyskilde | WLED [8S1P] , 15K hours , W/O Driver |
| Vægt | TBD |
| Rammehastighed | 60Hz |
| Berøringspanel | Without |
| Interface Type | 40 pins MIPI (2 data lanes) , Connector |
| Strømforsyning | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCC) |
| Miljø | Operating Temperature: -20 ~ 70 °C ; Storage Temperature: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af TIANMA TM040YDH11.
TIANMA TM040YDH11 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TIANMA TM040YDH11 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TIANMA TM040YDH11 eller andre TIANMA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TIANMA TM040YDH11 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM040YDH11 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TIANMA TM040YDH11 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TIANMA TM040YDH11 eller andre TIANMA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TIANMA TM040YDH11 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "TM040YDH11"
- TIANMA TM040YDH11
- TM040YDH11 datablad
- TM040YDH11 billede
- TM040YDH11 pris
- TM040YDH11 distributør

