LS055T1SX13

| Panel Model | LS055T1SX13 |
|---|---|
| Panelmærke | SHARP |
| descrition | CG-Silicon ,5.5 inch, 1080×1920 |
| Paneltype | CG-Silicon |
| LS055T1SX13 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Løsning | 1080(RGB)×1920 , FHD |
| Pixelformat | RGB Vertical Stripe |
| Visningsområde | 69.04(W)×120.96(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Skitse Størrelse | 70.04(W)×127.51(H) ×1.25(D) mm |
| Overflade | - |
| lysstyrke | 450 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastforhold | 1500:1 (Typ.) (TM) |
| Synsvinkel | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Visningstilstand | New Mode, Normally Black, Transmissive |
| Bedste visning på | Symmetry |
| Responstid | - |
| Skærmfarver | 16.7M 95% (CIE1931) |
| Lampetype | 7S2P WLED , Without Driver |
| Frekvens | 60Hz |
| Touch Screen | PCAP |
| Panelvægt | 17.0g (Typ.) |
| Signal Interface | MIPI (4 data lanes) , 40 pins , Connector |
| Indgangsspænding | 1.8/5.8/-5.8V (Typ.)(VDDI/VSP/VSN) |
| Miljø | Operating Temp.: -20 ~ 60 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af SHARP LS055T1SX13.
SHARP LS055T1SX13 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For SHARP LS055T1SX13 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af SHARP LS055T1SX13 eller andre SHARP LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra SHARP LS055T1SX13 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
SHARP LS055T1SX13 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For SHARP LS055T1SX13 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af SHARP LS055T1SX13 eller andre SHARP LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra SHARP LS055T1SX13 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "LS055T1SX13"
- SHARP LS055T1SX13
- LS055T1SX13 datablad
- LS055T1SX13 billede
- LS055T1SX13 pris
- LS055T1SX13 distributør

