LS057T3SX03

| Panel Model | LS057T3SX03 |
|---|---|
| Panelmærke | SHARP |
| descrition | CG-Silicon ,5.7 inch, 1080×1920 |
| Paneltype | CG-Silicon |
| LS057T3SX03 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Løsning | 1080(RGB)×1920 , FHD |
| Pixelformat | RGB Vertical Stripe |
| Visningsområde | 70.956(W)×126.144(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Skitse Størrelse | 75.189(W)×152.08(H) mm |
| Overflade | - |
| lysstyrke | 550 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastforhold | 1300:1 (Typ.) (TM) |
| Synsvinkel | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Visningstilstand | New Mode2, Normally Black, Transmissive |
| Bedste visning på | Symmetry |
| Responstid | 35 (Max.)(Tr+Td) |
| Skærmfarver | 16.7M 95% (CIE1931) |
| Lampetype | 9S2P WLED , Without Driver |
| Frekvens | 60Hz |
| Touch Screen | Embeded Touch |
| Panelvægt | 36.1g (Typ.) |
| Signal Interface | MIPI (4 data lanes) , 40 pins , Connector |
| Indgangsspænding | 1.8/5.8/-5.8V (Typ.)(IOVCC/VSP/VSN) |
| Miljø | Operating Temp.: -20 ~ 60 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af SHARP LS057T3SX03.
SHARP LS057T3SX03 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For SHARP LS057T3SX03 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af SHARP LS057T3SX03 eller andre SHARP LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra SHARP LS057T3SX03 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
SHARP LS057T3SX03 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For SHARP LS057T3SX03 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af SHARP LS057T3SX03 eller andre SHARP LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra SHARP LS057T3SX03 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "LS057T3SX03"
- SHARP LS057T3SX03
- LS057T3SX03 datablad
- LS057T3SX03 billede
- LS057T3SX03 pris
- LS057T3SX03 distributør

