LS057R1SX06

| Panel Model | LS057R1SX06 |
|---|---|
| Panelmærke | SHARP |
| descrition | CG-Silicon ,5.7 inch, 1312×2560 |
| Paneltype | CG-Silicon |
| LS057R1SX06 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Løsning | 1312(RGB)×2560 |
| Pixelformat | RGB Vertical Stripe |
| Visningsområde | 66.1248(W)×129.024(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Skitse Størrelse | 69.642(W)×140.045(H) mm |
| Overflade | - |
| lysstyrke | 600 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastforhold | 1200:1 (Typ.) (TM) |
| Synsvinkel | - |
| Visningstilstand | - |
| Bedste visning på | Symmetry |
| Responstid | 40 (Max.)(Tr+Td) |
| Skærmfarver | 16.7M 88% (CIE1931) |
| Lampetype | 8S2P WLED , Without Driver |
| Frekvens | 60Hz |
| Touch Screen | PCAP |
| Panelvægt | 38.0g (Typ.) |
| Signal Interface | MIPI (4 data lanes) , 60 pins , Connector |
| Indgangsspænding | 1.8/5.8/-5.8V (Typ.)(VDDI/AVDD/AVEE) |
| Miljø | Operating Temp.: -20 ~ 70 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 75 °C |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af SHARP LS057R1SX06.
SHARP LS057R1SX06 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For SHARP LS057R1SX06 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af SHARP LS057R1SX06 eller andre SHARP LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra SHARP LS057R1SX06 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
SHARP LS057R1SX06 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For SHARP LS057R1SX06 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af SHARP LS057R1SX06 eller andre SHARP LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra SHARP LS057R1SX06 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "LS057R1SX06"
- SHARP LS057R1SX06
- LS057R1SX06 datablad
- LS057R1SX06 billede
- LS057R1SX06 pris
- LS057R1SX06 distributør

