LS055T3SX01(G)

| Panel Model | LS055T3SX01(G) |
|---|---|
| Panelmærke | SHARP |
| descrition | CG-Silicon ,5.5 inch, 1080×1920 |
| Paneltype | CG-Silicon |
| LS055T3SX01(G) pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 68.04×120.96 mm |
| Omrids | 70.44×129.59×1.61 mm |
| Overflade | |
| Kontrastforhold | 1000:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Responstid | 35 (Max.)(Tr+Td) |
| Synsvinkel | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | 6S2P WLED Without Driver |
| Signal Interface | MIPI (4 data lanes) , 31 pins |
| Indgangsspænding | 1.8/5.0/-5.0V (Typ.)(IOVCC/AVDD+/AVDD-) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af SHARP LS055T3SX01(G).
SHARP LS055T3SX01(G) er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For SHARP LS055T3SX01(G) pdf datablad eller detaljerede specifikationer af SHARP LS055T3SX01(G) eller andre SHARP LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra SHARP LS055T3SX01(G) distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
SHARP LS055T3SX01(G) er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For SHARP LS055T3SX01(G) pdf datablad eller detaljerede specifikationer af SHARP LS055T3SX01(G) eller andre SHARP LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra SHARP LS055T3SX01(G) distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "LS055T3SX01(G)"
- SHARP LS055T3SX01(G)
- LS055T3SX01(G) datablad
- LS055T3SX01(G) billede
- LS055T3SX01(G) pris
- LS055T3SX01(G) distributør

