LS055T3SX14

| Panel Model | LS055T3SX14 |
|---|---|
| Panelmærke | SHARP |
| descrition | CG-Silicon ,5.5 inch, 1080×1920 |
| Paneltype | CG-Silicon |
| LS055T3SX14 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Løsning | 1080(RGB)×1920 , FHD |
| Pixelformat | RGB Vertical Stripe |
| Visningsområde | 68.04(W)×120.96(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Skitse Størrelse | 72.24(W)×150.64(H) mm |
| Overflade | - |
| lysstyrke | 490 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastforhold | 1500:1 (Typ.) (TM) |
| Synsvinkel | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Visningstilstand | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Bedste visning på | Symmetry |
| Responstid | 35 (Max.)(Tr+Td) |
| Skærmfarver | 16.7M 85% (CIE1931) |
| Lampetype | 7S2P WLED , Without Driver |
| Frekvens | 60Hz |
| Touch Screen | PCAP |
| Panelvægt | 34.0g (Typ.) |
| Signal Interface | MIPI (4 data lanes) , 40 pins , Connector |
| Indgangsspænding | 1.8/5.0/-5.0V (Typ.)(VDDIO/VSP/VSN) |
| Miljø | Operating Temp.: -20 ~ 70 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af SHARP LS055T3SX14.
SHARP LS055T3SX14 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For SHARP LS055T3SX14 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af SHARP LS055T3SX14 eller andre SHARP LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra SHARP LS055T3SX14 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
SHARP LS055T3SX14 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For SHARP LS055T3SX14 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af SHARP LS055T3SX14 eller andre SHARP LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra SHARP LS055T3SX14 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "LS055T3SX14"
- SHARP LS055T3SX14
- LS055T3SX14 datablad
- LS055T3SX14 billede
- LS055T3SX14 pris
- LS055T3SX14 distributør

