TXW011
| Panel Model | TXW011 |
|---|---|
| Panelmærke | CHILIN |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| TXW011 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 697.685×392.256 mm |
| Omrids | 741.4×435.8 mm |
| Overflade | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrastforhold | 3000:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Responstid | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Synsvinkel | 50/50/40/40 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | 4 strings WLED Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Indgangsspænding | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af CHILIN TXW011.
CHILIN TXW011 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For CHILIN TXW011 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af CHILIN TXW011 eller andre CHILIN LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra CHILIN TXW011 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
CHILIN TXW011 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For CHILIN TXW011 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af CHILIN TXW011 eller andre CHILIN LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra CHILIN TXW011 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "TXW011"
- CHILIN TXW011
- TXW011 datablad
- TXW011 billede
- TXW011 pris
- TXW011 distributør

