TXW130003S0
| Panel Model | TXW130003S0 |
|---|---|
| Panelmærke | White Brand |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,1.3 inch, 240×240 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| TXW130003S0 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Systemkategori | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Serie | 1.3寸240*240 |
| Nøgleord Desc. | 1.3inch 240*240 TFT LCD display, 24 pins 8 bit MCU/SPI |
| Produktklasse | Graphic LCD Display |
| Produktetiketter | Wide Temperature LCD, Square LCD, IPS LCD |
| Panelsammensætning | LCM |
| Løsning | 240×240 |
| Aspect Ratio | 1:1 (W:H) |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Aktivt område | 23.4 (W) × 23.4 (H) mm (A.A) |
| Skitse Dimension | 26.2 (W) × 29.15 (H) mm |
| Maks. Dybde | 1.9 mm |
| LC familie | IPS Family |
| polarizer | Transmissive |
| lysstyrke | 450 (Typ.) |
| Kontrastforhold | 800:1 (Typ.) |
| Synsvinkel | 80/80/80/80 (L/R/U/D) |
| Visning af retning | Symmetry |
| Farvebeløb | 262K |
| Baggrundsbelysningstype | WLED |
| Interface Type | CPU/SPI |
| Interface Pins | 24 Pins |
| Berøringspanel | Without |
| Driftstemperatur. | -20 ~ 70 °C |
| Opbevaringstemperatur. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af White Brand TXW130003S0.
White Brand TXW130003S0 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For White Brand TXW130003S0 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af White Brand TXW130003S0 eller andre White Brand LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra White Brand TXW130003S0 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
White Brand TXW130003S0 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For White Brand TXW130003S0 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af White Brand TXW130003S0 eller andre White Brand LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra White Brand TXW130003S0 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "TXW130003S0"
- White Brand TXW130003S0
- TXW130003S0 datablad
- TXW130003S0 billede
- TXW130003S0 pris
- TXW130003S0 distributør
