TXW021
| Panel Model | TXW021 |
|---|---|
| Panelmærke | CHILIN |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| TXW021 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 697.69×392.256 mm |
| Omrids | 760×450 mm |
| Overflade | Antiglare (Haze 20%), Hard coating (2H) |
| Kontrastforhold | 2500:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Responstid | TBD |
| Synsvinkel | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Indgangsspænding | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af CHILIN TXW021.
CHILIN TXW021 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For CHILIN TXW021 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af CHILIN TXW021 eller andre CHILIN LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra CHILIN TXW021 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
CHILIN TXW021 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For CHILIN TXW021 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af CHILIN TXW021 eller andre CHILIN LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra CHILIN TXW021 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "TXW021"
- CHILIN TXW021
- TXW021 datablad
- TXW021 billede
- TXW021 pris
- TXW021 distributør

