TXW100009S0
| Panel Model | TXW100009S0 |
|---|---|
| Panelmærke | White Brand |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 800×1280 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| TXW100009S0 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Systemkategori | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Serie | 10.1 inch |
| Nøgleord Desc. | 10.1 inch 800*1280 TFT LCD display, 350nits, 40pins, MIPI |
| Produktklasse | Graphic LCD Display |
| Produktetiketter | Color TFT-LCD, IPS LCD |
| Panelsammensætning | LCM |
| Løsning | 800×1280 |
| Aspect Ratio | 16:9 (W:H) |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Aktivt område | 135.36 (W) × 218.57 (H) mm (A.A) |
| Skitse Dimension | 142.71 (W) × 227.91 (H) mm |
| Maks. Dybde | 2.8 mm |
| LC familie | IPS Family |
| polarizer | Transmissive |
| lysstyrke | 350 (Typ.) |
| Kontrastforhold | 800:1 (Typ.) |
| Synsvinkel | 85/85/85/85 (L/R/U/D) |
| Visning af retning | Symmetry |
| Farvebeløb | 16.7M |
| Baggrundsbelysningstype | WLED |
| Interface Type | MIPI |
| Interface Pins | 40 Pins |
| Berøringspanel | Touch Optional |
| Driftstemperatur. | -20 ~ 70 °C |
| Opbevaringstemperatur. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af White Brand TXW100009S0.
White Brand TXW100009S0 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For White Brand TXW100009S0 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af White Brand TXW100009S0 eller andre White Brand LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra White Brand TXW100009S0 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
White Brand TXW100009S0 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For White Brand TXW100009S0 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af White Brand TXW100009S0 eller andre White Brand LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra White Brand TXW100009S0 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "TXW100009S0"
- White Brand TXW100009S0
- TXW100009S0 datablad
- TXW100009S0 billede
- TXW100009S0 pris
- TXW100009S0 distributør
