TXW154009S0
| Panel Model | TXW154009S0 |
|---|---|
| Panelmærke | White Brand |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,1.54 inch, 240×240 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| TXW154009S0 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Systemkategori | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Serie | 1.54 inch |
| Nøgleord Desc. | 1.54 inch 240*240 TFT LCD display, 20 pins MCU 8 bit |
| Produktklasse | Graphic LCD Display |
| Produktetiketter | Wide Temperature LCD, IPS LCD |
| Panelsammensætning | LCM |
| Løsning | 240×240 |
| Aspect Ratio | 1:1 (W:H) |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Aktivt område | 27.72 (W) × 27.72 (H) mm (A.A) |
| Skitse Dimension | 31.52 (W) × 35 (H) mm |
| Maks. Dybde | 2.03 mm |
| LC familie | IPS Family |
| polarizer | Transmissive |
| lysstyrke | 450 (Typ.) |
| Kontrastforhold | 500:1 (Typ.) |
| Synsvinkel | 80/80/80/80 (L/R/U/D) |
| Visning af retning | Symmetry |
| Farvebeløb | 262K |
| Baggrundsbelysningstype | WLED |
| Interface Type | CPU |
| Interface Pins | 20 Pins |
| Berøringspanel | Without |
| Driftstemperatur. | -20 ~ 70 °C |
| Opbevaringstemperatur. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af White Brand TXW154009S0.
White Brand TXW154009S0 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For White Brand TXW154009S0 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af White Brand TXW154009S0 eller andre White Brand LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra White Brand TXW154009S0 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
White Brand TXW154009S0 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For White Brand TXW154009S0 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af White Brand TXW154009S0 eller andre White Brand LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra White Brand TXW154009S0 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "TXW154009S0"
- White Brand TXW154009S0
- TXW154009S0 datablad
- TXW154009S0 billede
- TXW154009S0 pris
- TXW154009S0 distributør
