LS059T1SX03

| Panel Model | LS059T1SX03 |
|---|---|
| Panelmærke | SHARP |
| descrition | CG-Silicon ,5.9 inch, 1080×1920 |
| Paneltype | CG-Silicon |
| LS059T1SX03 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Pixelformat | 1080(RGB)×1920 [FHD] |
| Konfiguration | RGB Vertical Stripe |
| Aktivt område | 72.9(H)×129.6(V) mm |
| Skitse Dim. | 76(H)×137.7(V) mm |
| Bezel Area | - |
| Behandling | Clear |
| Luminans | 420 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastforhold | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Se retning | Symmetry |
| Responstid | TBD |
| Synsvinkel | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Driftstilstand | New Mode2, Normally Black, Transmissive |
| Support Color | 16.7M 70% (CIE1931) |
| Lyskilde | WLED [7S2P] , W/O Driver |
| Vægt | 26.0g |
| Rammehastighed | 60Hz |
| Berøringspanel | Without |
| Interface Type | 30 pins MIPI (4 data lanes) , Connector |
| Strømforsyning | 1.8/5.6/-5.4V (Typ.)(VDDIO/VSP/VSN) |
| Miljø | Operating Temperature: -20 ~ 60 °C ; Storage Temperature: -30 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af SHARP LS059T1SX03.
SHARP LS059T1SX03 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For SHARP LS059T1SX03 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af SHARP LS059T1SX03 eller andre SHARP LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra SHARP LS059T1SX03 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
SHARP LS059T1SX03 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For SHARP LS059T1SX03 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af SHARP LS059T1SX03 eller andre SHARP LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra SHARP LS059T1SX03 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "LS059T1SX03"
- SHARP LS059T1SX03
- LS059T1SX03 datablad
- LS059T1SX03 billede
- LS059T1SX03 pris
- LS059T1SX03 distributør
