LS060R1SX02

| Panel Model | LS060R1SX02 |
|---|---|
| Panelmærke | SHARP |
| descrition | CG-Silicon ,6.0 inch, 1440×2560 |
| Paneltype | CG-Silicon |
| LS060R1SX02 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | New Mode2, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 74.52×132.48 mm |
| Omrids | 76.92×140.13×1.35 mm |
| Overflade | |
| Kontrastforhold | 1300:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Responstid | 35 (Max.)(Tr+Td) |
| Synsvinkel | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lampetype | 8S2P WLED Without Driver |
| Signal Interface | MIPI (2 ch, 4 data lanes) , 50 pins |
| Indgangsspænding | 1.8/5.75/-5.75V (Typ.)(IOVCC/VSP/VSN) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af SHARP LS060R1SX02.
SHARP LS060R1SX02 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For SHARP LS060R1SX02 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af SHARP LS060R1SX02 eller andre SHARP LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra SHARP LS060R1SX02 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
SHARP LS060R1SX02 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For SHARP LS060R1SX02 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af SHARP LS060R1SX02 eller andre SHARP LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra SHARP LS060R1SX02 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "LS060R1SX02"
- SHARP LS060R1SX02
- LS060R1SX02 datablad
- LS060R1SX02 billede
- LS060R1SX02 pris
- LS060R1SX02 distributør

