LS060R1SX04

| Panel Model | LS060R1SX04 |
|---|---|
| Panelmærke | SHARP |
| descrition | CG-Silicon ,6 inch, 1440×2560 |
| Paneltype | CG-Silicon |
| LS060R1SX04 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Løsning | 1440(RGB)×2560 , Quad-HD |
| Visningsområde | 74.52(W)×132.48(H) mm |
| Skitse Størrelse | 76.32(W)×139.33(H) ×1.33(D) mm |
| lysstyrke | 420 cd/m² (Typ.) |
| Synsvinkel | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Bedste visning på | Symmetry |
| Skærmfarver | 16.7M 95% (CIE1931) |
| Frekvens | - |
| Vægt | 21.5g (Typ.) |
| Pixelformat | RGB Vertical Stripe |
| Bezel Opening | - |
| Overflade | - |
| Kontrastforhold | 1500:1 (Typ.) (TM) |
| Visningstilstand | New Mode2, Normally Black, Transmissive |
| Responstid | - |
| Lampetype | 8S2P WLED , Without Driver |
| Touch Screen | Without |
| Signal Interface | MIPI (2 ch, 4 data lanes) , 60 pins , Connector |
| Indgangsspænding | 1.8/1.8/3.3/5.8/-5.8V (Typ.)(VDDI_LCD/VDDI_TW/VDDH/AVDD/AVEE) |
| Miljø | Operating Temp.: -20 ~ 60 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af SHARP LS060R1SX04.
SHARP LS060R1SX04 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For SHARP LS060R1SX04 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af SHARP LS060R1SX04 eller andre SHARP LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra SHARP LS060R1SX04 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
SHARP LS060R1SX04 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For SHARP LS060R1SX04 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af SHARP LS060R1SX04 eller andre SHARP LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra SHARP LS060R1SX04 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "LS060R1SX04"
- SHARP LS060R1SX04
- LS060R1SX04 datablad
- LS060R1SX04 billede
- LS060R1SX04 pris
- LS060R1SX04 distributør

