PD055KC-20A
| Panel Model | PD055KC-20A |
|---|---|
| Panelmærke | Century |
| descrition | LTPS TFT-LCD ,5.5 inch, 1080×1920 |
| Paneltype | LTPS TFT-LCD |
| PD055KC-20A pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Pixelformat | 1080(RGB)×1920 [FHD] |
| Konfiguration | RGB Vertical Stripe |
| Aktivt område | 68.04(H)×120.96(V) mm |
| Skitse Dim. | 69.64(H)×126.76(V) ×0.59(D) mm |
| Bezel Area | - |
| Behandling | With Polarizer |
| Luminans | 0 cd/m² |
| Kontrastforhold | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Se retning | Symmetry |
| Responstid | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Synsvinkel | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Driftstilstand | AAS, Normally Black, Transmissive |
| Pladetykkelse | 0.20+0.20 mm |
| transmittans | 4.05% (Typ.)(with APCF) |
| Support Color | 16.7M 81% (CIE1931) |
| Lyskilde | No B/L |
| Vægt | 12.2g (Typ.) |
| Rammehastighed | 60Hz |
| Berøringspanel | Without |
| D-IC Detail | COG Suggest ILI7807E |
| Miljø | Operating Temperature: -20 ~ 70 °C ; Storage Temperature: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af Century PD055KC-20A.
Century PD055KC-20A er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For Century PD055KC-20A pdf datablad eller detaljerede specifikationer af Century PD055KC-20A eller andre Century LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra Century PD055KC-20A distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Century PD055KC-20A er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For Century PD055KC-20A pdf datablad eller detaljerede specifikationer af Century PD055KC-20A eller andre Century LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra Century PD055KC-20A distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "PD055KC-20A"
- Century PD055KC-20A
- PD055KC-20A datablad
- PD055KC-20A billede
- PD055KC-20A pris
- PD055KC-20A distributør

