PD057VU2
| Panel Model | PD057VU2 |
|---|---|
| Panelmærke | PVI |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| PD057VU2 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 115.2×86.4 mm |
| Omrids | 143.4×104×13 mm |
| Overflade | Antiglare |
| Kontrastforhold | 400:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 262K (6-bit) |
| Responstid | 15/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Synsvinkel | 60/60/40/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | Digital RGB (8/24-bit), CCIR601/656 , 60 pins |
| Indgangsspænding | 3.3/3.3/5.0/15/-10V (Typ.)(VCC/VDD1/VDD2/VGH/VEE) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af PVI PD057VU2.
PVI PD057VU2 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For PVI PD057VU2 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af PVI PD057VU2 eller andre PVI LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra PVI PD057VU2 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
PVI PD057VU2 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For PVI PD057VU2 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af PVI PD057VU2 eller andre PVI LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra PVI PD057VU2 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "PD057VU2"
- PVI PD057VU2
- PD057VU2 datablad
- PD057VU2 billede
- PD057VU2 pris
- PD057VU2 distributør

