PD057VU4
| Panel Model | PD057VU4 |
|---|---|
| Panelmærke | PVI |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| PD057VU4 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 115.2×86.4 mm |
| Omrids | 144×104.6×13.3 mm |
| Overflade | Antiglare |
| Kontrastforhold | 400:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 262K (6-bit) |
| Responstid | 15/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Synsvinkel | 60/60/40/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | TTL (1 ch, 6-bit) , 33 pins |
| Indgangsspænding | 3.3V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af PVI PD057VU4.
PVI PD057VU4 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For PVI PD057VU4 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af PVI PD057VU4 eller andre PVI LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra PVI PD057VU4 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
PVI PD057VU4 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For PVI PD057VU4 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af PVI PD057VU4 eller andre PVI LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra PVI PD057VU4 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "PD057VU4"
- PVI PD057VU4
- PD057VU4 datablad
- PD057VU4 billede
- PD057VU4 pris
- PD057VU4 distributør
