PD057VX2
| Panel Model | PD057VX2 |
|---|---|
| Panelmærke | PVI |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 640×480 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| PD057VX2 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 115.2×86.4 mm |
| Omrids | 124.3×96.5×1.4 mm |
| Overflade | Without Polarizer |
| Kontrastforhold | 600:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 16.7M (8-bit) |
| Responstid | 15/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Synsvinkel | 80/80/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) + SPI , 60 pins |
| Indgangsspænding | 3.3/3.3/8.0/17.6/-7.0V (Typ.)(VCC1/VCC2/VDDA/VGG/VEE) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af PVI PD057VX2.
PVI PD057VX2 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For PVI PD057VX2 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af PVI PD057VX2 eller andre PVI LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra PVI PD057VX2 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
PVI PD057VX2 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For PVI PD057VX2 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af PVI PD057VX2 eller andre PVI LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra PVI PD057VX2 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "PD057VX2"
- PVI PD057VX2
- PD057VX2 datablad
- PD057VX2 billede
- PD057VX2 pris
- PD057VX2 distributør

