PD057VU6
| Panel Model | PD057VU6 |
|---|---|
| Panelmærke | PVI |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| PD057VU6 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 115.2×86.4 mm |
| Omrids | 144×104.6×14.95 mm |
| Overflade | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrastforhold | 400:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 262K (6-bit) |
| Responstid | 15/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Synsvinkel | 60/60/40/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | TTL (1 ch, 6-bit) , 33 pins |
| Indgangsspænding | 3.3V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af PVI PD057VU6.
PVI PD057VU6 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For PVI PD057VU6 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af PVI PD057VU6 eller andre PVI LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra PVI PD057VU6 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
PVI PD057VU6 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For PVI PD057VU6 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af PVI PD057VU6 eller andre PVI LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra PVI PD057VU6 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "PD057VU6"
- PVI PD057VU6
- PD057VU6 datablad
- PD057VU6 billede
- PD057VU6 pris
- PD057VU6 distributør

