PD057VU7
| Panel Model | PD057VU7 |
|---|---|
| Panelmærke | PVI |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| PD057VU7 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 115.2×86.4 mm |
| Omrids | 144×104.6×14.95 mm |
| Overflade | Antiglare |
| Kontrastforhold | 600:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 262K (6-bit) |
| Responstid | 15/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Synsvinkel | 60/60/40/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | 3S12P WLED Without Driver |
| Signal Interface | TTL (1 ch, 6-bit) , 33 pins |
| Indgangsspænding | 3.3V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af PVI PD057VU7.
PVI PD057VU7 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For PVI PD057VU7 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af PVI PD057VU7 eller andre PVI LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra PVI PD057VU7 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
PVI PD057VU7 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For PVI PD057VU7 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af PVI PD057VU7 eller andre PVI LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra PVI PD057VU7 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "PD057VU7"
- PVI PD057VU7
- PD057VU7 datablad
- PD057VU7 billede
- PD057VU7 pris
- PD057VU7 distributør

