TM040YDH16

| Panel Model | TM040YDH16 |
|---|---|
| Panelmærke | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4 inch, 480×800 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| TM040YDH16 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Pixelformat | 480(RGB)×800 [WVGA] |
| Konfiguration | RGB Vertical Stripe |
| Aktivt område | 51.84(H)×86.4(V) mm |
| Skitse Dim. | 56.34(H)×95.7(V) ×3.35(D) mm |
| Bezel Area | 52.84(H)×87.4(V) mm |
| Behandling | Antiglare (Haze 42%) |
| Luminans | 330 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastforhold | 600:1 (Typ.) (TM) |
| Se retning | 6 o'clock |
| Responstid | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Synsvinkel | 70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10) |
| Driftstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Support Color | 16.7M 60% (CIE1931) |
| Lyskilde | WLED [8S1P] , 15K hours , W/O Driver |
| Vægt | TBD |
| Rammehastighed | 60Hz |
| Berøringspanel | Without |
| Interface Type | 25 pins MIPI (3 data lanes) , FPC |
| Strømforsyning | 1.8/3.7V (Typ.)(IOVCC/VCC) |
| Miljø | Operating Temperature: -20 ~ 70 °C ; Storage Temperature: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af TIANMA TM040YDH16.
TIANMA TM040YDH16 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TIANMA TM040YDH16 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TIANMA TM040YDH16 eller andre TIANMA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TIANMA TM040YDH16 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM040YDH16 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TIANMA TM040YDH16 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TIANMA TM040YDH16 eller andre TIANMA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TIANMA TM040YDH16 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "TM040YDH16"
- TIANMA TM040YDH16
- TM040YDH16 datablad
- TM040YDH16 billede
- TM040YDH16 pris
- TM040YDH16 distributør

