TM040YDH51

| Panel Model | TM040YDH51 |
|---|---|
| Panelmærke | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4 inch, 480×800 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| TM040YDH51 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Pixelformat | 480(RGB)×800 [WVGA] |
| Konfiguration | RGB Vertical Stripe |
| Aktivt område | 51.84(H)×86.4(V) mm |
| Skitse Dim. | 57.24(H)×98.3(V) ×2.3(D) mm |
| Bezel Area | 52.84(H)×87.4(V) mm |
| Behandling | Clear |
| Luminans | 350 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastforhold | 600:1 (Typ.) (TM) |
| Se retning | 6 o'clock |
| Responstid | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Synsvinkel | 70/70/70/60 (Typ.)(CR≥10) |
| Driftstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Support Color | 16.7M 60% (CIE1931) |
| Lyskilde | WLED [7S1P] , W/O Driver |
| Vægt | TBD |
| Rammehastighed | 60Hz |
| Berøringspanel | Without |
| Interface Type | 51 pins CPU , FPC |
| Strømforsyning | 2.8/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCI) |
| Miljø | Operating Temperature: -20 ~ 70 °C ; Storage Temperature: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af TIANMA TM040YDH51.
TIANMA TM040YDH51 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TIANMA TM040YDH51 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TIANMA TM040YDH51 eller andre TIANMA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TIANMA TM040YDH51 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM040YDH51 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TIANMA TM040YDH51 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TIANMA TM040YDH51 eller andre TIANMA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TIANMA TM040YDH51 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "TM040YDH51"
- TIANMA TM040YDH51
- TM040YDH51 datablad
- TM040YDH51 billede
- TM040YDH51 pris
- TM040YDH51 distributør
